ÇELEBİ TEKSTİL / HAMBEZ, Hambez, Gabardin, Çelebi Teksil Flanel Kumaş, Denizli Kefen Takımı, Çelebi Tülbent, Denizli Mermerşahi Bezi, Çelebi Teksil Polyester,

Çelebi Teksil Pamuklu, Rips Kumaş, Hasse Bezi, Akfil Kumaş, Flanel Kumaş, Kefen Takımı, Tülbent, Mermerşahi Bezi, Polyester, Cila Bezi, Çelebi Teksil Panama Kanvas Kumaş, Havlu,

Panama Kanvas Kumaş, Pamuklu, Yün, Polyester, Şifon, Kadife, Keten, İpek, Saten, Havlu Filter, Peştemal, Şile Bezi, Sargı Bez- Gazlı Bez Kumaş, Toz Bezi, Üstübü, Parça Bez

  • tr
whatsapp

Kurumsal

ÇELEBİ TEKSTİL / HAMBEZ - KUMAŞ

1985 yılında tekstil alanında faaliyetlerine başlayan Çelebi Tekstil, tekstil ürünleri ve başta hambez üretimi olmak üzere birçok kumaş çeşidi üretimi yapmaktadır. 

2005 yılında üretim tesislerini ve makina parkurunu genişleterek, üretim merkezini Denizli’ye taşıyarak büyümeye devam etmiştir. Şu an piyasada CESİBA, SAVORANA ve HÜSEYİN ÇELEBİ olarak üretimini yaptığımız markalı ürünlerimiz bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, hedef alan vizyonuyla kumaş üretiminde, yüksek kalite de ve standartlardaki ürünlerini müşterilerine sunan Çelebi Tekstil kumaş üretiminde öncü bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Çelebi Tekstil; geçmişin tecrübeleri ile bugünün değerlerinin örtüşmesi ve müşterilerimizi, tüketicilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden sektöründe lider ve yeniliği yönlendiren bir tekstil firmasıdır.

Çelebi Tekstil, 2015 yılından itibaren Türkiye’nin önemli; HAMBEZ (Amerikan Bezi,kaput bezi, şayak),TÜLBENT (Bez Tülbent - Salaşpur), MERMERŞAHİ BEZİ (Muslin Bezi,  Ağız Bezi),HASSE BEZİ ( Kefen Bezi ve Kefen Takımı ),AKFİL ( Poplin Kumaş ),GABARDİN ( Diagonal Örgü ),RİPS KUMAŞ,POLYESTER ( ceplik kumaş ),ŞİLE BEZİ ( buldan bezi ),CİLA BEZİ ( telcit ),HAVLU ( kiloluk havlu ), HAVLU FİLTER, PEŞTEMAL, KEFEN TAKIMI ( Cenaze Malzemesi - Cenaze Levazımatı ) üreticilerinden olmuşur.

Organik Türk Pamuğu, sentetik ve pigment üretimini gerçekleştirdiğimiz ülkemizin katma değerine katkıda bulunarak, kullanıcılarımıza rahatlık sunmayı hedeflediğimiz ürünlerimizi üretmeye devam etmekteyiz.